Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Hajdaszek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Kolejowa

Jędrzejów(Hajdaszek + 19 km)

1 645 zł2 351 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Jędrzejowie przy ul. Kolejowej. Przedmiotem najmu jest cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jędrzejów

Jędrzejów(Hajdaszek + 19 km)

9 500 zł500 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedmiotem najmu jest budynek o powierzchni około 500 m2 oraz wiata magazynowa z antresolą około 200 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 2000 m2. Wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Małogoska

Chęciny(Hajdaszek + 25 km)

30 zł/m²97,70 m² 2 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Małogoska 1, 26-060 Chęciny Powierzchnia uż.: 97,70 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: działka ewid. nr 2114 o pow. 374 Cena: 30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Podlesie

Brzeziny(Hajdaszek + 21 km)

929 000 zł120 m² 7 742 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: do sprzedania nowy dom z zabudowie bliźniaczej blisko Kielc - wykończony pod klucz! Wysoki standard wykończenia, sprzęt i wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Staniowice

Staniowice(Hajdaszek + 12 km)

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje Na sprzedaż przestronny dom, wolnostojący dom jednorodzinny powierzchni 200 m2, położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chęciny(Hajdaszek + 25 km)

392 000 zł4 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4900 m2, zlokalizowana w miejscowości Siedlce, w gm. Chęciny. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 48 m od frontu x 110 x 25,5 x 29.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bilcza

Bilcza(Hajdaszek + 23 km)

1 100 000 zł232,90 m² 4 723,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "dom w tymianku". W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Chęciny

Chęciny(Hajdaszek + 25 km)

160 000 zł817 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 817 m2 , zlokalizowana w Skibach, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w trzeciej linii w stosunku do drogi, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Podwole

Podwole(Hajdaszek + 22 km)

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni Osiedle położone na południe od Kielc, 8 km do granicy miasta, 13 min dojazd do centrum Kielc. Inwestycja 14-stu domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wola Murowana

Wola Murowana(Hajdaszek + 23 km)

527 065 zł9 583 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 9583 m2 zlokalizowana w Woli Murowanej, gm. Nowiny. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do litery Y, o przybliżonych wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Hajdaszek

Hajdaszek,świętokrzyskie

1 095 000 zł14 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż - oraz Wynajem Plac Pod swoją działalnośc! działka inwestycyjna idealna pod działalność logistyczną, magazynową, przemysłową lub usługową! tylko U nas! kontakt Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hajdaszek

Hajdaszek,świętokrzyskie

579 000 zł240 m² 2 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 495 m²

Tylko U nas! estate expert oferuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub zamiany nowo wybudowanego domu w stanie deweloperskim wraz z osobną częścią komercyjną położonego w Hajdaszku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Hajdaszek

Hajdaszek,świętokrzyskie

180 000 zł5 952 m² 30,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako działka przemysłowa zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej Kielce-Pińczów.